تابلو حروف برجسته چیست؟ - تابلوسازی سلکو

5314 275 0912

تابلو حروف برجسته چیست؟

تابلو حروف برجسته

فهرست مطالب

رایج ترین و پرکاربردترین نوع تابلوهای مورد استفاده همه افراد ، تابلوهای حروف برجسته است و که قابل ذکر است  یکی از پر فروش ترین تابلوهای این زمان شناخته شده است. تابلو برجسته به تابلویی گفته می شود که حروف آن دارای یک قسمت لبه و یک قسمت رویه می باشد  که دلیل لبه دار بودن حروف آن ، تابلو عمق پیدا می کند و اصطلاح برجسته در این تابلو معنی پیدا می کند. تفاوت چشم گیر  تابلو حروف برجسته در جنس همین قسمت های لبه و رویه است که در تابلوسازی حروف برجسته نیز ریزه کاری هایی دارد که از تابلوهای دیگر بیشتر می باشد. از مزایای استفاده از این گونه تابلوها می توان به تنوع طرح و رنگ و قیمت به صرفه و مناسب جهت استفاده برای هرگونه تابلوی تبلیغاتی مناسب می باشد. 

تابلو حروف برجسته باعث شده است  تا با نشان دادن نام مارک تجاری یا شغل خود با حروف و اعداد سه بعدی سفارشی و بسیار خاص، از دیگر رقبایتان خاص تر و مورد توجه تر باشید . ظاهر زیبا  سه بعدی  و همینطور شیک تابلو حروف برجسته ، باعث شده است تا دیدگاه مثبت مشتریان عزیز نسبت به تجارت شما به صورت تصاعدی افزایش داشته باشد.

تابلوسازی حروف برجسته

طرح تابلوسازی حروف برجسته بر اساس جستجوهای بسیار زیاد  و نگاه تیز بین و بسیار حساس  و ارتباط با نمایشگاه های شناخته شده و پیگیری ها و بازدید از کارخانه های شناخته شده ساخت حروف برجسته و تحقیق در مورد تابلوسازی حروف برجسته صرف هزینه های زیاد و البته سودمند و گفتگو با شرکت های سازنده دستگاه های حروف ساز جهت رفع معایب دستگاه های حروف ساز لاتین و ارتقاء و سازگاری دستگاه ها برای ساخت حروف فارسی که بسیار پیچیده تر از ساخت حروف لاتین است و همچنین الگوبرداری از نمونه های مورد استفاده در کشورهای مدرن و پیشرفته مطرح و به بهره برداری رسیده است  . در نتیجه این رویداد  تابلوسازی سلکو  به یکی از  بهترین تابلوسازی ها برای ساخت تابلو  حروف برجسته تبدیل شده است .

تابلو حروف برجسته

کاربرد تابلوسازی حروف برجسته

تمامی مغازه ها 

نمایشگاه ها

تابلو های نقل قول های انگیزشی

مترو

اماکن ورزشی

تبلیغات سراسر شهرها

شهربازی ها

رستوران ها و کافه ها

تنوع تابلوسازی حروف برجسته 

ساخت بیش از 50 مدل حروف چلنیوم با استفاده از متریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و فانتزی با الگوگیری از آخرین مدل ها و دیزاین های مدرن  یکی از ابتکارات نوین و قابل توجه این مجموعه در بخش تابلوسازی در ایران در مقایسه با  تابلوسازی ها و شرکت های تبلیغاتی دیگرمی باشد . به منظور  این تنوع وسیع خدمات در تابلوسازی حروف برجسته  حق انتخاب بیشتری از نظر انتخاب مدل و تصمیم گیری برای  صرف بودجه برای خرید در اختیار مشتریان عزیز تابلوسازی سلکو  می باشد.

مزایای تابلوسازی حروف برجسته

حروف برجسته علاوه بر اینکه به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کارها می باشد بلکه آن ها برای نمایش شعارها و حتی جمله های انگیزشی بر روی دیوارها نیز بسیار استفاده می شود. تابلوسازی حروف برجسته کاری را انجام می دهد که عکس ها و ویدیوها تبلیغاتی نمی توانند انجام دهند. این تابلو سه بعدی، نمایی خارج از سطح داشته، و تاثیری در تبلیغات داشته که تابلوهای دو بعدی حتی نمی توانند به آن نزدیک شوند! تابلو های حروف برجسته می تواند در ارتفاعات، شکل ها و ضخامت های مختلف ساخته شوند..این تابلو کاملا مناسب با کسب و کار و اهداف شما ساخته می شود .

تابلوسازی حروف برجسته چگونه است؟

مرحله اول تابلوسازی حروف برجسته کارشناسی محل نصب و اندازه گیری می باشد ، بعد از آن نوبت به طراحی حروف توسط برنامه اتوکد یا کورل خواهد بود ، این مرحله کاملا به سلیقه مشتری و با فونت درخواستی و طراحی و ضخامت درخواستی مشتری انجام خواهد شد . در مرحله بعدی با توجه به جنس ورق درخواستی مشتریان عزیز  (پلکسی، چلنیوم، استیل یا …) حروف را توسط دستگاه برش لیزری برش خواهند زد . سپس برش های بیرون آمده از دستگاه را به هم می چسبانند تا طرح نهایی مشتریان عزیز آماده شود . سپس ورق های پلکسی  دور تا دور حروف چسبیده می شود  . در این مرحله کار ساخت حروف برجسته تمام شده  و نوبت به اجرای زیر سازی خواهد رسید. برای اجرای زیر سازی حروف برجسته را بعد از اجرای سیم کشی های نور پردازی روی ورق های پی وی سی چسبیده می شود . حالا تابلو حروف برجسته آماده برای نصب روی سطوح زیرسازی شده مورد نظر می باشد . برای زیر کاری تابلوسازی حروف برجسته از پی وی سی با ضخامت 8 تا 10 میلیمتر استفاده می شود  و حروف را بعد از نورپردازی با لامپ های SMD  روی پی وی سی فیکس خواهند کرد و سپس روی محل مورد نظر نصب میکنند که میتواند انواع مختلفی از متریال های موجود باشد.

انواع تابلوسازی حروف برجسته

با ورود دستگاه هایی که  ساخت حروف برجسته را انجام می دهند ، در دنیای تابلوهای تبلیغاتی، تحولی نوین پدیدار شده است . ساخت تابلوهایی با نوآوری ها و خلاقیت های جدید موجب این شده است که تبلیغات چشمگیر تری داشته باشیم. امروزه نسبت به گذشته ها صنعت تابلوسازی از جمله تابلوسازی حروف برجسته تفاوت های بسیار زیاد و چشم گیری دارد که همین تفاوت ها این صنعت را بسیار محبوب جلوه می دهد. تابلوسازی حروف برجسته امروزه طرفداران و مشتریان قابلا توجه زیادی دارد به این دلیل که این تابلو نسبت به تابلو های دیگر بسیار خاص تر و محبوب تر برای تبلیغات کسب و کار شما عمل می کند  قابل ذکر است که تابلوسازی حروف برجسته شامل انواع بسیار زیادی می شود و همین نکته این تابلو را به تابلویی  خاص تر تبدیل کرده است.

تابلو حروف برجسته

کلام آخر

تابلوسازی سلکو در تمامی خدمات خود سعی کرده است  بهترین خدمات را به کلیه مشتریان ارائه دهد رضایت شما عزیزان را جلب نموده و با ارائه طرح و ایده تابلوسازی حروف برجسته  که ساختار ظاهری تابلوهای تبلیغاتی را تغییر داده و  در این راستا فعالیت می کند . با کمی تحقیقات کوچک در مورد فعالیتها، تجهیزات ، امکانات و نمونه کارهای ارائه شده از سوی تابلوسازان سراسر کشور حتما متوجه توانمندی های تابلوسازی سلکو می شوید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تابلو مغازه مدرن
مجله

تابلو مغازه مدرن

تابلو مغازه مدرن، یک عنصر بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه‌هاست که با استفاده از طرح‌ها …

تابلو سازی در سعادت اباد
مجله

تابلو سازی در سعادت اباد

تابلوسازی یکی از حوزه‌های هنری و تجاری است که در تابلو سازی در سعادت اباد نیز رونق خوبی …

تابلوسازی در ستار خان
مجله

تابلوسازی در ستارخان

ستارخان، یکی از معروف‌ترین محله‌های تهران است که در شمال شهر واقع شده است. در این منطقه، خدمات …