تابلو مغازه پوشاک - تابلوسازی سلکو

5314 275 0912

تابلو مغازه پوشاک

تابلو مغازه پوشاک

فهرست مطالب

در مطالب قبلی در مورد تابلو های مغازه به بسیاری از موارد مهم اشاره نمودیم و با تاثیر یک تابلو مغازه در ارتباط با فروش محصولی خاص و بازاریابی اصناف مختلف آشنا شدیم و در ادامه این مبحث قصد داریم به تابلو مغازه پوشاک یا همان لباس فروشی ها بپردازیم و با انواع تابلو هایی که در جهت تبلیغات این صنف مورد استفاده قرار می گیرند آشنا شویم.

تابلو سازی پوشاک

 

تابلو سازی از اصناف و مشاغلی است که اکثر مشاغل دیگر  هستند. تابلو سازی می تواند به عنوان یک گزینه مناسب در راستای بازاریابی دیگر مشاغل، بسیار مهم و تاثیر گذار باشد و تمامی صنف ها و شرکت ها از خدمات آن بهره مند شوند.تولید کنندگان تابلو های مغازه معمولا ساخت انواع تابلو را در کارگاه تابلو سازی انجام خواهند داد. که تمامی مراحل آن توسط متخصصان و تابلو سازان حرفه ای انجام خواهد شد و با کمک دستگاه ها و ابزار های مربوطه انجام خواهد سازد. لازم به ذکر است  متریال های مختلفی در تابلو سازی وجود دارد که در تولید انواع تابلو مورد استفاده قرار خواهد گرفت و توسط آنها می توان مبادرت به ساخت انواع تابلو نمود که در ادامه به چند نمونه پر فروش تابلو مغازه می پردازیم.

تابلو چلنیوم مغازه پوشاک

تابلو چلنیوم مغازه پوشاک

 

تابلو چلنیوم و یا حروف چنلیوم از نام هایی هستند که متعلق به یکی از انواع حروف برجسته است و اکثر مشتریان آن را با عنوان تابلو مغازه چلنیوم به خاطر سپرده اند. در ساخت تابلو چلنیوم نوعی آلومینیوم که به شکل رول های آینه ایی شکل هستند ساخته خواهد شد. رول آلومینیوم در ساخت تابلو چلنیوم به عنوان لبه حروف استفاده خواهد شد. که در رنگ های مختلفی در بازار موجود می باشد و پر فروش ترین آنها رول نقره ای و رول طلایی می باشد که در مدل های براق و مات به فروش  خواهد رسید که از نظر ظاهری به دو مدل ساده و پانچ نیز موجود می باشد. تابلو چلنیوم که از رویه پلکسی گلاس تشکیل شده است بیش از دو دهه است که در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد. تابلو چلنیوم در اوایل پیدایش و ورود خود به تابلو سازی ایران توسط لامپ نئون یا همان تابلو نئون نورپردازی می شد که بعد از گذر سالها و پیشرفت تکنولوژی این نوع از تابلو حروف برجسته با استفاده از اس ام دی مورد نور پردازی قرار گرفت که می توان از مزایای این نوع نور پردازی به دوام بالا، نور یک دست، مصرف برق پایین و ضد آب بودن آن اشاره نمود. ساخت تابلو چلنیوم برای پوشاک و صنف لباس فروشان امروزه یکی از پرفروش ترین تابلو های مغازه بشمار می رود که به عنوان تابلو مغازه پوشاک و تابلو داخل پاساژ پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از دلایل مهم انتخاب این نوع تابلو توسط مشتریان، امکان ساخت انواع تابلو چلنیوم بشمار می رود.

تابلو استیل پوشاک

  

حروف برجسته استیل که در این مطلب همان تابلو استیل می باشد یکی از تابلو های مغازه زیبا و قدیمی در حرفه تابلو سازی است و در رنگ ها و مدل های مختلفی مورد ساخت قرار می گیرد. حروف استیل با اینکه یکی از حروف های قدیمی بشمار می رود نکته مهمی را در بر دارد که آن هم اجرا و ساخت حروف های تلفیقی توسط آن می باشد. ساخت حروف استیل رینگی، ساخت حروف استیل پلاست، ساخت حروف استیل و چلنیوم و تلفیق استیل با دیگر متریال ها از محاسن و زیبایی های این حروف برجسته است که باعث فروش بالای آن است. تابلو استیل برای پوشاک می تواند یکی از زیباترین ها در انتخاب یک گزینه مغازه باشد که قیمت گذاری آن نیز با توجه به نوع حروف استیل بر حسب متر محیط یا همان متر دور محاسبه می گردد.

تابلو لایت باکس پوشاک 

 

تابلو لایت باکس یکی دیگر از تابلو های مغازه است که امروزه در صنعت تابلو سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از تابلو که در زبان لاتین لایت باکس نامیده می شود به معنی جعبه نور است. در واقع لایت باکس نوعی از تابلو است که به شکل جعبه توسط متریال هایی مانند ام دی اف، آهن و آلومینیوم ساخته شده و در آخر با استفاده از مهتابی یا اس ام دی به مرحله روشنایی می رسد. البته در مورد نورپردازی لایت باکس باید به یاد داشت که اغلب توسط اس ام دی ها به مرحله روشنایی می رسند که مسلما این مورد باعث دوام بالا، مصرف برق پایین و زیبایی در نورپردازی خواهد بود. تابلو لایت باکس در انواع متفاوتی ساخته می شود که برخی از آنها با نام های لایت باکس آلومینیومی، لایت باکس فریم لس، لایت باکس اسنپ اسلیم، لایت باکس اسنپ فریم، لایت باکس کریستالی و مواردی دیگر شناخته می شوند. کاربرد  تابلو لایت باکس در صنف لباس فروشی و پوشاک به عنوان تبلیغات داخل مغازه و یا سردر انجام می شود که می تواند حاوی پیامی مغازه از طریق متن و یا عکس باشد. در مورد قیمت لایت باکس نیز باید عنوان کرد که قیمت گذاری لایت باکس با توجه به متر مربع و یا متر محیط محاسبه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تابلو مغازه مدرن
مجله

تابلو مغازه مدرن

تابلو مغازه مدرن، یک عنصر بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه‌هاست که با استفاده از طرح‌ها …

تابلو سازی در سعادت اباد
مجله

تابلو سازی در سعادت اباد

تابلوسازی یکی از حوزه‌های هنری و تجاری است که در تابلو سازی در سعادت اباد نیز رونق خوبی …

تابلوسازی در ستار خان
مجله

تابلوسازی در ستارخان

ستارخان، یکی از معروف‌ترین محله‌های تهران است که در شمال شهر واقع شده است. در این منطقه، خدمات …