ثبت تابلو مغازه - تابلوسازی سلکو

5314 275 0912

ثبت تابلو مغازه

ثبت تابلو مغازه

فهرست مطالب

شرایط ثبت تابلو مغازه چیست؟

و آیا تمام تابلوهایی که در سطح شهر هستند شامل این قانون می شوند؟ تمام تابلوهایی  مغازه که در سطح شهر وجود دارند فارغ از اینکه در محدوده شهرداری هستند یا خیر نیاز به مجوز ثبت تابلو  مغازه دارند. اگر قصد شما این است که برای تابلو مغازه خود مجوز لازمه را دریافت کنید لازمه این کار گذراندن مراحلی است که به صورت کامل به شما گفته می شود. در این مطلب سعی کرده ایم تمام مراحل را به صورت کامل توضیح دهیم و بعد از خواندن مطلب اگر سوالی داشتید می توانید با مشاوران ما در تابلوسازی سلکو در تماس باشید.

ثبت تابلو مغازه و طی کردن مراحل آن فقط مختص به تابلوهای مغازه که بر سردر فروشگاه و مغازه نصب می شود نیست. بلکه اگر شما قصد داشته باشید از بیلبوردها و بنرهای مغازه استفاده کنید نیز باید مجوزهای لازم را کسب کنید. نصب این بیلبوردها در تمام شهر بدون صدور مجوز سازمان زیباسازی های  شهرها قابل نصب نخواهد بود. و لازم به ذکر است برای ثبت تابلو مغازه شرایط مهمی وجود دارد که همه افراد باید تمام آن ها را رعایت کنند.

چگونگی ثبت

نامه درخواست مجوز تابلو مغازه  ثبت آدرس محل ثبت تابلو  مغازه همراه مهر و امضای صاحب جواز کسب دو عدد نسخه رنگی عکس و طرح تابلو  مغازه همراه با مهر و امضای صاحب جواز کسب معرفی نامه اتحادیه و یا جواز کسب مجوز از طرف شرکت و یا نمایندگی مربوطه در مورد واحدهای صنفی که در تابلوی آنها نام و نشان تجاری شرکت های داخلی یا خارجی درج می شود.

مدارک لازم گرفتن مجوز تابلو   مغازه برای اشخاص حقوقی

اشخاص حقوقی و شرکت ها هم حتما باید مدارک مورد نیاز را برای دریافت مجوز ثبت تابلو  مغازه ارائه دهند. این مدارک شامل موارد زیر می باشد: نامه درخواست مجوز تابلو -ثبت آدرس تابلو همراه با مهر و امضای مدیرعامل شرکت دو عدد نسخه رنگی عکس و طرح تابلو  مغازه همراه با مهر و امضای مدیر عامل شرکت آگهی تاسیس شرکت و آخرین تغییرات در روزنامه رسمی

مجوز بهره برداری  تابلوهای تجاری 

می توان گفت که تنها راه برای گرفتن مجوز بهره برداری از تابلو  مغازه و بیلبوردهای تجاری در سطح شهر شرکت در مزایده هایی است که به منظور واگذاری این امتیاز برگزار می شود. اطلاعیه های مزایده بعد از گذراندن مراحلی شامل مشخص شدن چند پهنه  مغازه برخی از سازه ها و همچنین قیمت گذاری توسط کارشناس سازمان زیباسازی در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر می کنند. شرکت های دارای مجوز و امتیاز درست هستند در مزایده شرکت داده خواهند شد و می توانند در زمان مشخص شده مدارک خود را ارسال کنند. 

مهم ترین شرایط نصب تابلو  مغازه

شرایط جمع آوری تابلو  مغازه

لازم است بدانید که نصب انواع تابلو مغازه و بیلبوردهای تبلیغاتی تحت شرایط نامناسب باعث جمع آوری آن از طرف شهرداری خواهد شد. در ادامه این شرایط را به شما توضیح می دهیم. در برخی از مناطق مشاهده شده که تابلوی  مغازه در مکانی نامناسب مانند اتصال به چراغ راهنمایی رانندگی ، علائم ترافیکی و درخت نصب شده. نصب کردن تابلو  مغازه  در این مکان ها می تواند باعث جلوگیری از دید مناسب افراد شود و در نتیجه نتیجه خوبی نخواهد داشت.  عدم رعایت نکات ایمنی یکی دیگر از فاکتورهایی است که باعث جمع آوری تابلو  مغازه از طرف شهرداری می شود. لازم به ذکر است شما حتما باید نکات ایمنی را در درجه اول ملاحظه و رعایت قرار دهید. شهرداری در خصوص نصب تابلو  مغازه دارای ضوابط 20 گانه است. این ضوابط در خصوص ابعاد و متریال با کیفیت است که اگر آنها را رعایت کنید قطعا با برخورد از طرف شهرداری مواجه خواهید شد. تابلو  مغازه بعد از جمع آوری به انبار تابلوهای جمع آوری شده برده خواهد شد.  نظافت و تمیز کردن تابلو های چلنیوم و بنرهای تبلیغاتی بسیار مهم است.  زیبایی تابلو مغازه بسیار مهم است و همینطور ساخت اصولی آن به این دلیل که در زیبایی شهر بسیار تاثیر خواهد داشت. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اصلا نباید تابلو را به صورت آویزان در آوردید. به این دلیل که آویزان کردن تابلو به هر صورتی بسیار خطرناک است. همچنین شما اجازه ندارید که وسایل متفرقه را نیز به تابلو  مغازه آویزان کنید.

مهم ترین شرایط نصب تابلو  مغازه

از شرایط دیگر ثبت تابلو مغازه موارد زیر است: اگر  تابلو  مغازه را در فاصله بیش از ۱۰ متر از ساختمان نصب کنید  تابلو  مغازه باید ابعادی کمتر از ۱ متر داشته باشد تابلو  مغازه باید در دیوار مربوط به ساختمان و در همان محدوده نصب شود تابلو  مغازه نمی تواند بیش از یک دهم عرض کل خیابان پیشروی کند. تابلو را نمی توانید در بالکن خود قرار دهید. همچنین نصب تابلو  مغازه در جلوی پنجره نیز ممنوعیت دارد ارتفاع تابلو باید از یک پنجم همه ارتفاع ساختمان کمتر باشد. ارتفاع تابلو مغازه شما نمی تواند بیشتر از ۳ متر و عرض ۶ متر ساخته شود. تابلوهای  مغازه باید دارای فونت درشت باشند تا مشتری با دیدین آن بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن آن را بخواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت تابلو چلنیوم طلایی
مجله

برترین سازندگان تابلو چلنیوم:انتخاب بهترین تابلو چلنیوم

برترین سازندگان تابلو چلنیوم برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی، نقشی کلیدی در …

تابلو مغازه مدرن
مجله

تابلو مغازه مدرن

تابلو مغازه مدرن، یک عنصر بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه‌هاست که با استفاده از طرح‌ها …

تابلو سازی در سعادت اباد
مجله

تابلو سازی در سعادت اباد

تابلوسازی یکی از حوزه‌های هنری و تجاری است که در تابلو سازی در سعادت اباد نیز رونق خوبی …