نورپردازی تابلو مغازه - تابلوسازی سلکو

5314 275 0912

نورپردازی تابلو مغازه

نورپردازی تابلو چلنیوم

فهرست مطالب

چگونه با استفاده از انواع نورپردازی تابلو مغازه مشتریان بیشتری را جذب کنیم؟ یکی از مهمترین مسائل در مورد نورپردازی تابلو مغازه ، یکنواختی نور است. توزیع یکنواخت نور در تابلوی تبلیغاتی می تواند تبلیغات شما را به خصوص در شب خواناتر کند. اگر به کیفیت ساخت و نورپردازی تابلوی تبلیغاتی خود اهمیت میدهید ساخت تابلوی تبلیغاتی را به یک متخصص با تجربه تابلوسازی در شهر خود بسپارید. عزیزانی که به خدمات تابلوسازی در اهواز و تابلوسازی در خوزستان برای ساخت تابلو پلکسی ، تابلو استیل ، تابلو کامپوزیت و تابلو چلنیوم در تهران نیاز دارند؛ با شرکت چاپ و تابلوسازی  سلکو تماس بگیرند. برای ساخت تابلو چلنیوم در اهواز و نورپردازی تخصصی آن حتما از یک شرکت معتبر تابلوسازی در اهواز و تابلوسازی در خوزستان کمک بگیرید تا در نهایت تابلوی مغازه و فروشگاه شما از ظاهر و کیفیت خوبی برخوردار باشد. یک نورپردازی خوب تبلیغاتی علاوه بر فراهم کردن روشنایی مورد نظر باید به صورت زیبا، هنرمندانه و جذاب انجام شود و از آلودگی نوری و اتلاف انرژی جلوگیری کند. در این صورت می تواند جذب حداکثری مشتری را با کمترین هزینه مصرف برق به دنبال داشته باشد. در ادامه در خصوص انواع نورپردازی تابلو مغازه توضیح خواهیم داد. همچنان با شرکت چاپ و تابلوسازی  سلکو همراه باشید.

اهمیت نورپردازی تابلو مغازه

نورپردازی تابلوها و بیلبوردها به خصوص در شب بسیار اهمیت دارد. این نورپردازی ها هم به زیباتر شدن هر چه بیشتر شهر کمک می کنند، هم باعث می شوند تا مشتریان راحت تر فروشگاه شما را پیدا کنند. این روزها نورپردازی تابلو به یک عامل اصلی زیبایی و کیفیت تابلوی تبلیغاتی تبدیل شده است و نقش موثری در تبلیغات محیطی شما دارد. یک نورپردازی جذاب برای تابلوی تبلیغاتی به راحتی و بدون هیچ زحمتی مشتریان را به خرید از فروشگاه شما تشویق می کند. در گذشته نورپردازی تابلو مغازه بوسیله لامپ های پرمصرف مثل متال هالید صورت می گرفت که این لامپ ها معمولا از دو توان 250 وات و 400 وات برخوردار بود که در پروژکتورهای تابلو مغازه مورد استفاده قرار می گرفت. اما این روزها با توجه به اهمیت صرفه جویی در مصرف برق در کاهش هزینه ها، استفاده از لامپ های کم مصرف در همه جا مثل تابلو مغازه به یک امر مهم تبدیل شده است.

بنابراین از یک سو افزایش تقاضا برای روشنایی نمای ساختمان ها و نورپردازی تابلو مغازه و از سوی دیگر اهمیت صرفه جویی در مصرف برق باعث شده تا خیلی از شرکت های تابلوسازی در خوزستان ، اهواز، تهران و شهرهای دیگر برای نورپردازی تابلو مغازه خود از لامپ های کم مصرف و بهینه همچون چراغ های LED ،SMD ،COB استفاده نمایند. این امر موجب کاهش مصارف انرژی جهت روشنایی شهری شده است. اگر شما هم به دنبال نورپردازی تابلو مغازه با لامپ های کم مصرف هستید با متخصصان تابلوسازی در تهران در تابلوسازی سلکو تماس بگیرید.

نورپردازی تابلو مغازه

 بررسی انواع نورپردازی تابلوها

تابلوی نئون

نئون یکی از اولین سیستم هایی است که به جهت روشنایی و نورپردازی تابلو مغازه مورد استفاده قرار گرفت. برای این منظور لوله های نئون به صورت متن یا الگوی مورد نظر خم شده و روشنایی در رنگ های متنوع را فراهم می سازند. همچنین برای افزایش پویایی و جذابیت این تابلو مغازه آنها را به فرم چشمک زن در می آورند که تاثیر بصری مناسبی در شب داشته باشد.

نورپردازی بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگ

در سیستم نورپردازی تابلوهای ستونی، تابلو مغازه روی ستون هایی به عنوان تکیه گاه قرار گرفته اند که اکثر این ستون ها به شکل حرف T یا P هستند. ما این مدل تابلو مغازه را معمولا در بزرگراه ها و  سایر نقاط شهری پر ترافیک مشاهده می کنیم که در معرض دید مستقیم مردم قرار دارند. معمولا برای نورپردازی این نوع از تابلوها و بیلبورد های تبلیغاتی از پروژکتورهای مخصوص استفاده می شود. همچنین نصب پروژکتورها در بالای بیلبوردها در جلوگیری از سرقت آنها مهم است.

مهم ترین الزامات نورپردازی تابلوها

به طور کلی نورپردازی تابلو مغازه و همه منابع نوری مورد استفاده آن باید بر اساس استانداردها، نیازهای کلی برنامه ریزی شهری و ویژگی های طراحی تابلوی تبلیغاتی انتخاب شوند.  نورپردازی تابلو مغازه باید با مکان ، فرم ، شکل ، رنگ و مشخصات تابلو و محل نصب همخوانی داشته باشد و با محیط اطراف تبلیغات نیز هماهنگ باشد.  در صورتی که این نورپردازی بدون علم و آگاهی انجام شود حتی بر زندگی عادی مردم، حمل و نقل و خدمات شهری مورد استفاده مردم تاثیر می گذارد.یکی از احتمالاتی که وجود دارد این است که برای نور زیاد در شب رانندگان دچار تصادف شوند. رعایت اصول زیبایی بصری شهری هنگام طراحی و نورپردازی تابلو مغازه بسیار مهم است و تا حد امکان باید از ایجاد آلودگی نوری و اتلاف انرژی اجتناب کرد.  انتخاب یک نورپردازی مناسب با رنگ های جذاب و گیرا به افزایش بازدهی تبلیغات محیطی شما کمک می کند.  نوع نورپردازی تابلو مغازه ، معمولا بر اساس  میزان روشنایی مطلوب و توزیع روشنایی در کل سطح انتخاب می شود.

شما سروران عزیز می توانید برای مشاوره و سفارش هرگونه تابلویی با تابلوسازی سلکو تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تابلو مغازه مدرن
مجله

تابلو مغازه مدرن

تابلو مغازه مدرن، یک عنصر بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه‌هاست که با استفاده از طرح‌ها …

تابلو سازی در سعادت اباد
مجله

تابلو سازی در سعادت اباد

تابلوسازی یکی از حوزه‌های هنری و تجاری است که در تابلو سازی در سعادت اباد نیز رونق خوبی …

تابلوسازی در ستار خان
مجله

تابلوسازی در ستارخان

ستارخان، یکی از معروف‌ترین محله‌های تهران است که در شمال شهر واقع شده است. در این منطقه، خدمات …