10 تا از خلاقانه ترین تبلیغات بیلبورد از سراسر جهان | سیلکو تابلو

5314 275 0912

10 تا از خلاقانه ترین تبلیغات بیلبوردی از سراسر جهان

10 تا از خلاقانه ترین تبلیغات بیلبورد از سراسر جهان

فهرست مطالب

هر تابلوی تبلیغاتی داستانی کوتاه را روایت می کند. معنایی را می رساند. تعاملی را با شما برقرار می کند. اگر به درستی و در جای مناسب قرار بگیرد می تواند تاثیر گذاری زیادی را بر روی مخاطب داشته باشد. اگر جسورانه و خلاق باشد می تواند توجه رهگذران زیادی را به خود جلب کند. بیلبورد باید به گونه ای طراحی شود که در بازه زمانی کوتاهی که توجه اشخاص را به خود جلب می کند, تصویری به یاد ماندنی برای افراد به جا بگذارد و می توانیم بگوییم خلاقیت نقش زنگ طلایی را در مورد این موضوع بر عهده دارد. ایده های خلاقانه در طراحی بیلبورد نقش اساسی دارند. یکی از روش های برند سازی در کمپانی های بزرگ استفاده از بیلبورد ها برای تبلیغات است.

بیلبورد یک فضای تبلیغاتی بزرگ در فضای باز است که برای جلب توجه وسایل نقلیه و عابران پیاده طراحی شده است. بیلبوردها به گونه‌ ای طراحی شده‌اند که ساده، چشمگیر و جذاب باشند و معمولاً در نزدیکی مناطق پر ترافیک (اعم از وسایل نقلیه و عابران پیاده) قرار دارند. در واقع، دپارتمان خلاق هر آژانس تبلیغاتی فضای بیلبورد را به عنوان فرصتی فوق‌ العاده برای خلق آثار تاثیرگذار ارزیابی می‌کند.

بیلبوردها همیشه یک شکل فوق العاده موثر از تبلیغات در فضای باز بوده و خواهند بود. سالانه میلیاردها صرف تبلیغات در فضای باز می شود و 62 درصد از این تبلیغات را بیلبوردها تشکیل می دهند.

تبلیغات بیلبورد فرآیند استفاده از یک آگهی چاپی در مقیاس بزرگ برای بازاریابی یک شرکت، نام تجاری، محصول، خدمات یا کمپین است. بیلبوردها معمولاً در مناطق پر تردد مانند کنار بزرگراه ها و در شهرها قرار می گیرند، بنابراین بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده آن ها را می بینند.

تبلیغات بیلبورد برای ایجاد آگاهی از برند و گسترش کسب و کار شما تا حد امکان برای افراد بسیار مؤثر است. از آنجایی که بیلبوردها در چنین مناطق شلوغی هستند، در مقایسه با سایر روش های بازاریابی، بیشترین تعداد بازدید و برداشت را دارند.

در واقع، بیلبوردها می توانند بسیار سودآور باشند، ولی اگر می خواهید موفقیت آمیز باشد، ابتدا باید فاکتورهای مکان را هنگام انتخاب بیلبورد ایده آل خود ارزیابی و تجزیه کنید.

طبق بررسی های انجام شده شما هر روز حدود 1000 تبلیغ را می بینید اما فقط 7 مورد از آنها را به خاطر می آورید. با معرفی تبلیغات دیجیتال، این تعداد اولیه احتمالاً این روزها بیشتر خواهد شد. با این حال، اگر هر روز با یک ماشین رانندگی کنید، تبلیغات بیلبورد زیادی خواهید دید. تبلیغات بیلبورد در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد و ممکن است در دو طرف بزرگراه دیده شود. شما همچنین آنها را در مراکز شهرها زیاد دیده اید. بزرگراه ها، راه آهن و مترو نمونه هایی از این مکان ها هستند.

در این مقاله قصد داریم 10 بیلبورد خلاقانه و جذاب را به شما معرفی کنیم. این بیلبوردها را ایده های خلاق و جسورانه خاص کرده است. این نکته را هم در نظر بگیرید که مکان یبلبورد نقش مهمی در توجه مخاطبان دارد. در ادامه با سیلکو تابلو همراه باشید.

خلاقانه ترین تبلیغات بیلبورد از سراسر جهان

1- بیمه سراسری – آمریکا

بیمه سراسری - آمریکا
 

باور کنید یا نه، این بیلبورد یک تبلیغ برای رنگ نیست. این تبلیغ در واقع بخشی از کمپین بیمه سراسری “زندگی شما سریع می آید” است. این بیلبورد از رنگ برای هدایت شعار خود به مخاطب استفاده می کند. همانطور که می بینید، رنگ به نظر می رسد که دقیقاً از روی بیلبورد جاری شده است و کنار ساختمان، پارکینگ و حتی چند ماشین زیر را می پوشاند.

2- بیمه اتومبیل Allstate – برج مارینا، شیکاگو

بیمه اتومبیل Allstate - برج مارینا، شیکاگو
 

بله، ماشین آویزان از کنار پارکینگ برج مارینا بخشی از تبلیغات است. هر کسی که آن ماشین به آن تعلق دارد، مطمئناً “در دستان خوبی” نیست.

3- خمیر دندان فرمولا – اندونزی

خمیر دندان فرمولا - اندونزی
 

این بیلبورد برای برجسته کردن این ایده ایجاد شده است که خمیر دندان فرمولا “دندان‌ های قوی می‌ سازد”. همانطور که می بینید، به جای استفاده از یک مدل زیبا با دندان سفید مرواریدی، بیلبورد مردی را نشان می دهد که دندان هایش آنقدر محکم است که در واقع تبلیغات را از ساختار، فلز و همه چیز بیرون می کشد.

4- اولدتایمر – اتریش

اولدتایمر - اتریش
 

هر چند وقت یکبار وقتی در بزرگراه با سرعت در حال حرکت هستید متوجه تبلیغات بیلبورد در کنار جاده می شوید؟ خوب، هرکسی که از طریق این تونل در اتریش رانندگی می کند، نمی تواند این بیلبورد را از دست بدهد. رانندگان در این بزرگراه به معنای واقعی کلمه باید از طریق رفتن به درون آگهی رانندگی کنند.

5- تیلنول – تورنتو، کانادا

تیلنول - تورنتو، کانادا
 

این بیلبورد به این منظور طراحی شده است که Tylenol می تواند به شما در غلبه بر سردرد و “بازگشت به حالت عادی” کمک کند. این بیلبورد با استفاده خلاقانه از یک توپ ویرانگر، قطعاً شدت سردرد این مرد و قدرت تایلنول را مشخص می کند.

6- پاناسونیک – اندونزی

پاناسونیک - اندونزی
 

به منظور تبلیغ ماشین اصلاح موی بینی پاناسونیک، این بیلبورد مستقیماً پشت سیم های برق نمایش داده شد. از کابل ها استفاده می کند تا نشان دهد که این مرد چقدر به اصلاح موی بینی پاناسونیک نیاز دارد و در عین حال ارزش کمدی نیز به بیلبورد اضافه می کند.

7- اکونومیست – انگلستان

اکونومیست - انگلستان
 

این بیلبورد واقعاً می‌تواند حس کند که شخصی از زیر لامپ عبور می‌کند و باعث می‌شود که به گونه‌ ای روشن شود که گویی می‌خواهد خواندن اکونومیست شما را در معرض ایده‌ های عالی قرار دهد.

8- Maker’s Mark Whisky – ایالات متحده آمریکا

Maker's Mark Whisky - ایالات متحده آمریکا
 

در اینجا می‌توانید یک بطری نوشیدنی Maker’s Mark را ببینید که محتویاتش را از بطری، از روی بیلبورد و داخل یک 18 چرخ مستقر در پایین می‌ریزد. 18 چرخ به شما احساس رضایت کامل را منتقل می کند.

9- نایک – تورنتو، کانادا

نایک - تورنتو، کانادا
 

شرح بیلبورد، “آماده ای برای خودت؟” به میانگین زمانی که یک بازیکن هاکی در هر شیفت روی یخ می گذراند اشاره دارد. واضح است که بیلبورد توسط یدک کش کشیده می شود، اما تصویر روی بیلبورد نشان می دهد که این مرد در واقع در حال کشیدن یدک کش است. یعنی با تجهیزات نایک تمرین کرده و آماده هستی؟

10- آدیداس – وین

آدیداس - وین
 

این بیلبورد درست قبل از شروع مسابقات فوتبال یوروکاپ 2008 در وین نمایش داده شد. این مرد دروازه بان پتر چک است و بیلبورد مستقیماً در مقابل چرخ و فلک پراتر قرار دارد. در نتیجه موقعیت، به نظر می رسد که پیتر چک در واقع از چرخ حمایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تابلو مغازه مدرن
مجله

تابلو مغازه مدرن

تابلو مغازه مدرن، یک عنصر بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه‌هاست که با استفاده از طرح‌ها …

تابلو سازی در سعادت اباد
مجله

تابلو سازی در سعادت اباد

تابلوسازی یکی از حوزه‌های هنری و تجاری است که در تابلو سازی در سعادت اباد نیز رونق خوبی …

تابلوسازی در ستار خان
مجله

تابلوسازی در ستارخان

ستارخان، یکی از معروف‌ترین محله‌های تهران است که در شمال شهر واقع شده است. در این منطقه، خدمات …