تابلو چلنیوم کریستال - تابلوسازی سلکو

5314 275 0912

تابلو چلنیوم
تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم کریستال

حروف چلنیوم کریستال یکی دیگر از حروف برجسته هایی است که از آن دراصناف مختلف ایرانی مورد استقبال شد . در ساخت این حروف برجسته از همان متریالی استفاده می شود که در خدمات تابلوسازی خانواده چلنیوم ها استفاده می شود ، ولی به وسیله طلق شفاف و دانه های اکریلیک شفاف یا رنگی باعث تمایز ظاهری مدرن این حروف برجسته می شود.

برای زیبا تر شدن تابلو مغازه خود می توانید از این حروف برجسته بهره ببرید زیرا ظاهر متفاوت این حروف برجسته در تابلوسازی انقلاب نوینی را رقم زده است و مورد استقبال شغل های غیر دولتی زیادی قرار گرفته است

عده ایی برای صرف هزینه تولید کمتر و سود بیشتر اقدام به چسباندن کریستال اکریلیک نامرغوب و درجه کیفی پایین می کنند که رنگ آن ها با جوهر پرینتر ها است و همین مسئله باعث افت کیفیت رنگ و جدا شدن کریستال از حروف برجسته می شود.

همه شما انواع تابلوهای تبلیغاتی را در سر در مغازه ها دیده اید. مطمئنا بیشترین چیزی که باعث می شود به سمت آن مغازه جذب شوید، تابلویی است که در بالای آن به چشم می خورد. این تابلوها در واقع نشان دهنده هویت و نوع کسب و کار آن برند محسوب می شوند. انواع زیادی از تابلوهای تبلیغاتی وجود دارند، که یکی از آنها، تابلو حروف کریستال می باشد. بهتر است در ادامه با این تابلو آشنا شوید.

تابلو تبلیغاتی حروف کریستال

امروزه در دنیای تبلیغات محیطی، انواع تابلوها را دیده اید. به این صورت تابلوسازهای حرفه ای سعی می کنند با پیشرفته ترین متد به ساخت انواع این تابلوها بپردازند.

بنابراین تابلوسازی به لطف پیشرفت تکنولوژی و ایده های نو روز به روز در حال پیشرفت است. امروزه تابلوهای حروف کریستال نمونه ای از مدرن ترین ها هستند که بدون شک با یک نظر دیدن عاشق آن خواهید شد.

این تابلوها مورد پسند مشتریان زیادی قرار دارند و امروزه مغازه دار های زیادی از انواع رنگ بندی های آن ها برای کسب و کار خود استفاده می کنند که در جذب مشتری بی تاثیر نیستند.

کریستال یک کلمه یونانی است که به معنای انجماد در اثر سرما می باشد. در واقع این ماده به صورت جامد ساخته می شود که اجزای سازنده آن ها به صورت منظم و مرتب در کنار یکدیگر قرار می گیرند و ظاهری شبیه به شیشه ایجاد می کنند که بسیار درخشنده و براق هستند. و چشم هر بیننده ای را  به خود خیره می کنند. این تابلوها در انواع صنایع زیادی به کار برده می شوند که همانطور که ذکر شد، یکی از رایج ترین کاربردهای آن ها، در صنعت تابلوسازی می باشد.

تابلو حروم کریستال
تابلو چلنیوم کریستال

البته نمی توان گفت که کریستال ها در صنعت تابلوسازی تنها در ساخت تابلو حروف برجسته کریستال به کار برده می شوند، آن ها به دلیل جذابیتی که دارند، در انواع تابلوهای زیادی استفاده می شوند.

در واقع یکی از مدرن ترین انواع تابلوهای تبلیغاتی، این دسته از تابلوها می باشند که کاربرد بسیار زیادی دارند.

استفاده از کریستال در انواع تابلوها نیازمند مهارت، خلاقیت و دانش و تجربه کافی می باشد. چرا که ساخت این دسته از تابلوها نیازمند استفاده از رزین اپوکسی می باشد. و کسانی که با رزین سروکار داشته باشند، می دانند که چقدر روند ساخت تابلو حساس تر می شود.

چرا که رزین ها از مواد شیمیایی بسیار حساس می باشند. نکته ای که باید در ساخت این دسته از تابلوها بدانید، این است که کریستال های موجود در آن، کریستال واقعی نیستند و تنها پلکسی گلاس  های خرد شده هستند که با این نام شناخته شده اند. با این وجود طراحی زیبا و چشمگیر شبیه به کریستال واقعی پیدا می کنند.

تابلو حروم کریستال

قیمت تابلوهای حروف کریستال

با توجه به جذابیت چشم گیر این دسته از تابلوها، اغلب افراد زیادی به دنبال سفارش آن برای برندها و کسب و کار خود می روند. ولی چیزی که اهمیت دارد، قیمتی است که برای این تابلو در نظر گرفته شده است. بنابراین بهتر است بدانید که به دلیل آنکه این تابلوها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و متدهای روز دنیا ساخته می شوند، نمی توان قیمت دقیقی را برای آنها ذکر کرد. پس این قیمت زمانی مشخص می شود که طراح  ابتدا سلیقه شما را طراحی کرده و سپس پارامترهای مهم و تاثیرگذار در قیمت را در نظر بگیرد. بنابراین از جمله مهمترین آیتم هایی که تعیین کننده قیمت تابلو حروف کریستال می باشند، می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد:

  •       جنس و متریال به کار رفته در آن
  •       منبع تغذیه
  •       اندازه و ارتفاع تابلو از زمین
  •       نوع و برند محصولات به کار رفته در آن
  •       دستگاه خنک کننده
  •       زیر ساز تابلو
  •       تایمر روشن و خاموش شدن تابلو

لازم به ذکر است که اگر با توجه به سلیقه مشتری، موارد دیگری نیز اضافه شوند، می توانند به روی قیمت تاثیر گذار باشند.

انواع تابلو تبلیغاتی حروف کریستال

با توجه به جذابیت این دسته از تابلوها، بهتر است که با انواع تابلو حروف کریستال آشنا شوید که به شرح زیر می باشند:

تابلو چلنیوم حروف کریستال

این نوع از تابلوها از دسته تابلوهای چلنیومی هستند که به صورت حروف برجسته به حساب می آیند و قابلیت نورپردازی و تنوع در اجرا دارند. این تابلو یک طراحی جدید و به روز است که در رنگ بندی های کامل تولید می شود.

تابلو استیل حروف کریستال

این دسته از تابلوها نیز مانند تابلو چلنیوم، در انواع متفاوتی طراحی شده است و در واقع در آن استیل با کریستال تلفیق شده و در آن از حروف برجسته استیل رینگی استفاده شده است.

ظاهر این دسته از تابلوها به این شکل است که وسط حروف دارای فضای خالی می باشد و از داخل در آن پلکسی گلاس قرار می دهند. در نهایت حروف ساخته شده دارای لبه های دور استیل و روشنایی جذاب خواهند بود.

 

تابلو حروم کریستال
تابلو حروم کریستال

تابلو نئون پلاستیک حروف کریستال

از دیگر تابلو حروف کریستال جذاب، می توان به این نمونه اشاره کرد که به راحتی در آن می توان از کریستال اصلی و پلکسی گلاس های خرد شده استفاده کرد. این تابلو طراحی شبیه به چلنیوم و حروف استیل دارد.

تابلو تلفیقی حروف کریستال

منظور از تلفیقی در این تابلو این است که در آن از چند متریال در ساخت تابلو به کار برده شده است. به  این معنا که در آن ها می توان حروف های برجسته مدرن و به روزی را تولید کرد.

این دسته از تابلوها، می توانند به صوت تلفیق استیل و چلنیوم و کریستال باشند که بسیار زیبا و چشمگیر می شوند.

کلام آخر

از کریستال در صنایع زیادی استفاده می شود که یکی از رایج ترین آن ها در صنعت تابلوسازی می باشد. با توجه به ساخت انواع تابلوها بهتر است بدانید که ساخت این دسته از تابلو حروف کریستال نیازمند دانش و تجربه خاص می باشد و هر شخصی به راحتی نمی تواند از عهده ساخت این دسته از تابلوها برآید. بنابراین برای ساخت آن باید به یک تابلوساز حرفه ای مراجعه کنید که بهترین ایده و خلاقیت را در ساخت انواع تابلو تبلیغاتی حروف کریستال پیاده کند.

نمونه تابلو چلنیوم کریستال ساخته شده

سوالات متدوال

خیر، با توجه به اینکه دانه ها با اسید به یکدیگر متصل شده اند از ریزش آن ها جلوگیری می کند.

تنوع رنگی این حروف برجسته به ۱۶ رنگ برای دانه های کریستال و ۴ رنگ برای لبه چلنیوم و ۸ رنگ برای نور آن تقسیم میشود.

زمان ساخت این حروف ۵  الی ۶ روز کاری می باشد.

چرا تابلوسازی سلکو؟

همانگونه که میدانید طراحی و ساخت تابلو افراد متخصص خاص خود را میخواهد از این رو کیفیت ساخت تابلو، هزینه و قیمت ساخت تابلو بایستی بسیار مناسب باشد تا مشتری تمامی شرایط را در نظر بگیرد و ادامه کار انجام شود، ما با استفاده از افراد با تجربه و موفق این حوزه در مرکز تابلو سازی سلکو سعی بر این داشته ایم بهترین متریال و خدمات تابلو سازی را با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم، همچنین کار را با استفاده از نرم افزارهای روز اقدام به طراحی تابلو انجام میدهیم.

تمامی تابلو های تبلیغاتی که توسط تابلوسازی سلکو مراحل طراحی، ساخت و نصب آن صورت میگیرد شامل گارانتی معتبر 10 ساله می باشد.  از این رو شما مشتریان گرامی با خیالی آسوده از کیفیت و ماندگاری آن ها می توانید سفارش تابلو تبلیغاتی خود را در تابلو سازی سلکو ثبت کنید. 

فرم ثبت درخواست