تابلو وکیوم - تابلوسازی سلکو

5314 275 0912

تابلو وکیوم
تابلو وکیوم

تابلو وکیوم

حروف وکیوم فرمینگ جزو دسته خاص ترین حروف برجسته در تابلوسازی می باشد برای تولید این حروف برجسته زمان زیادی صرف می شود و خواهان کارگاه مجهز به دستگاه وکیوم فرمینگ می باشد

برای قالب بندی این حروف برجسته ابتدا در کارگاه تابلوسازی به وسیله دستگاه cnc قالب های چوبی یا به اصطلاح کلیشه آن ها برش می خورد سپس طلق اکریلیک را با کلیشه وارد دستگاه می کنند و طی فرایند زمانی شکل یا حروف برجسته مورد نظر آماده می شود

این حروف برجسته قابلیت ادغام شدن با فلز ،استیل ،و رول چلنیوم را دارا می باشد .برای حاصل نتیجه مطلوب تر این حروف برجسته را با استیل رینگی ترکیب می کنند که معمولا کسانی که خواهان خدمات از تابلوسازی میباشند از آن استفاده می کنند.

فرم ثبت درخواست

نمونه تابلو های وکیوم ساخته شده

آشنایی با تابلو حروف وکیوم

تابلو حروف وکیوم یک تابلوی بسیار پر طرفدار در زمینه ی تابلو های تبلیغاتی به شمار می‌ آید که فروش بسیار زیادی را نیز به خود اختصاص داده است. امروزه افراد سعی می کنند که زیبا ترین و جذاب ترین تابلوهای تبلیغاتی را برای مغازه ها وفروشگاه های خود انتخاب کنند..

 زیرا تبلیغات نقش بسیار مهم و پر رنگی در روند جذب مشتری و بهبود و رونق کسب و کار ایفا می‌ کند‌ در نتیجه اگر شما یک تابلوی زیبا و مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید، قطعاً با مشتری های بیشتری روبرو خواهید شد.

در تابلو حروف وکیوم از حروف برجسته سه بعدی استفاده می‌ شود و این تابلو در کنار تابلو های شبیه به خود مانند تابلوهای نئون کلاسیک، تابلوهای استیل و چلنیوم، خریدار زیادی را به خود اختصاص داده است. و تفاوتی که این تابلو با سایر تابلوهای حروف برجسته دارد این است که حروف موجود در تابلوهای وکیوم سه بعدی هستند.‌ که این سه بعدی بودن، جلوه ی بسیار خاصی به تابلو می بخشد و باعث می شود که مخاطبان به خوبی جذب آن شوند. ساخت این تابلوها به وسیله ی یک دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود که با ایجاد حرارت روی پلکسی گلاس آن می توان حروف سه بعدی را روی تابلوی وكيوم طراحی کرد.

تابلو وکیوم

مزایای استفاده از تابلوهای وکيوم

همانطور که این تابلوها از جلوه و ظاهر بسیار زیبایی برخوردار می باشند استفاده از آن ها دارای مزایای زیادی نیز هست. که با آگاهی از این مزایا می توانید انتخاب بسیار بهتری در این زمینه رقم بزنید.

عمق بیشتر:

شاید اصلی‌ ترین و مهم‌ ترین مزیت تابلو حروف وکیوم عمق بیشتر و سه بعدی بودن سطح روی حروف آن باشد. و همین موضوع باعث می‌ شود که این تابلو کاملا منحصر به فرد و زیبا در چشم ها ظاهر شود.

تلفیق حروف:

شما می توانید حروف برجسته تابلوهای وکیوم را به راحتی با سایر حروف برجسته مانند حروف استیل و غیره تلفیق کنید. و از آن ها روی تابلو حروف برجسته وکیوم استفاده داشته باشید. این تلفیق علاوه بر این که باعث می‌ شود تا ظاهر این تابلو جذاب تر به نظر برسد، به افزایش کارایی تابلو نیز کمک شایانی می کند.

تابلو وکیوم

مزایای استفاده از تابلوهای وکيوم

تنوع بالا:

تمامی تابلوهای وکیوم کاملاً متنوع هستند و قابلیت این را دارند که در طرح ها و رنگ های مختلف پیاده‌سازی شوند. و همین تنوع در طرح و رنگ در کنار جلوه و ظاهر سه بعدی این تابلوها اتفاق بسیار خاص و زیبایی را رقم می زند که جزو مزیت های مهم تابلو حروف وکیوم به حساب می آید.

دید کامل:

از آن جایی که حروف برجسته تابلوی های وکیوم سه بعدی هستند، همین امر موجب می‌ شود که دیدی کامل و منحصر به فرد به حروف برجسته بخشیده شود و به راحتی مشتری ها می توانند از طریق انحنا ها و شکست های خاص نور حروف تابلو را مشاهده کنند و دید مناسبی نسبت به آن ها داشته باشند.

استفاده از فرم های خاص:

در تابلو حروف وکیوم از فرم های کروی و نیم دایره ای استفاده می شود که این اتفاق به جای طرح های فلت رقم می خورد. و در نتیجه استفاده از این فرم های کروی و نیم دایره ای باعث می شود که پیام به مخاطبان بهتر و جذاب تر انتقال پیدا کند.

تابلو وکیوم

مزایای استفاده از تابلوهای وکيوم

دوام بالا در برابر تغییرات جوی:

علاوه بر ضد آب بودن و مقاومت در برابر برف و باران، این تابلو ها در برابر تغییرات جوی دیگر مانند تابش مستقیم نور خورشید، وزش شدید باد، گرد و غبار و غیره نیز کاملاً مقاوم هستند و هرگز در اثر گذر زمان و تغییرات مختلف آب و هوایی دچار رنگ پریدگی و یا تغییر در ظاهر نمی شوند.

قابلیت اجرای جذاب:

تابلو حروف وکیوم دارای قابلیت اجرای بسیار زیبا و جذاب می‌ باشد. منظور از  این اجرای زیبا و جذاب این است که شما می‌ توانید روی این تابلوها انواع نورپردازی های ترکیبی را پیاده سازی کنید. که اجرای این نورپردازی های ترکیبی باعث می‌ شود تا تابلو شما ظاهری فوق العاده خاص و جذاب به خود بگیرد.

تابلو وکیوم

مزایای استفاده از تابلوهای وکيوم

انعطاف پذیری بالا:

از آن جایی که تابلوهای حروف وکیوم وزن کاملاً سبکی دارند و از بافت ظریفی بهره می برند کاملا انعطاف پذیر می باشند. و شما می توانید آن ها را به حالت های مختلف اجرا کنید این انعطاف بالا به نصب راحت تر تابلو نیز کمک شایانی می کند.

مراحل ساخت تابلوی وکیوم:

در اولین مرحله از تولید تابلو وکیوم طرح مورد نظر مشتری در برنامه های مخصوصی که طرح های سه بعدی را پشتیبانی می‌ کنند ایجاد می شود. بعد از طراحی، حروف با تجهیزات مخصوص و به وسیله ی دستگاه های خاص روی قالب چوبی برش می خورند.

این قالب های چوبی در شرایط خلا ترموفرمینگ درون دستگاه حرارتی به صورت یکنواخت بر روی صفحه پلکسی به عنوان یک پوشش محافظ پرس می‌ شوند. و در نهایت حداقل سه سانتی متر از هر دو طرف به وسیله ی دستگاه وکیوم تابلوسازی قالب پلکسی برجسته شده و به شکل سه بعدی در می آیند.

تابلو وکیوم

سخن پایانی

معمولاً قیمت تابلو حروف وکیوم بستگی به مراحل ساخت، میزان برجستگی حروف و مواد اولیه ی به کار رفته در ساخت آن دارد. هر چقدر که کیفیت مواد اولیه بالاتر باشد و ساخت تابلو با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود، قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

سوالات متدوال

با لبه فلزی و لبه استیل می توان ادغام کرد.

با دستگاه وکیوم فرمینگ، لیزر و cnc.

بین ۸ تا ۱۰ روز کاری می باشد.

واحد انداره گیری این حروف متر محیط می باشد.